Menu Zamknij

ZABEZPIECZENIE FELG POWŁOKĄ

Powłoka ochronna CarPro DLUX – dedykowana do felg, odporna na wysokie temperatury i ciężkie warunki. Chroni felgi przed przywieraniem pyłu hamulcowego, drobinek smoły i ogólnych zabrudzeń błotnistych. Pielęgnacja zabezpieczonych felg jest równie łatwa, co mycie zabezpieczonego lakieru. Nie wymaga używania żadnej dodatkowej chemii poza wodą z szamponem, którą myjemy całe auto (poza okresowym oczyszczaniem powłoki). Zazwyczaj już samo spłukiwanie ciśnieniowe pozwala na pozbycie się niemal całości zabrudzenia.

 

Felgi przed zabezpieczeniem są do niego w pełni przygotowane – oczyszczone chemicznie, glinkowane, a następnie używamy “primera” lub polerujemy je w razie potrzeby.

Przy aplikacji zabezpieczenia stosujemy metodę “heat wipe”, czyli dodatkowe docieranie na gorąco, dla lepszego wiązania powłoki.


W komplecie czyszczenie i zabezpieczenie bocznych ścian opon. Do zabezpieczenia opon używamy jako nieliczni nietłustego w dotyku środku na bazie krzemianów CarPro PERL, do którego nie przykleja się kurz, jak w wypadku pozostałych, tłustych “czernideł”.

Chat