Menu Zamknij

GYEON Syncro EVO

GYEON Syncro EVO to zaawansowana dwuskładnikowa powłoka ceramiczna. Unikalny system powłok stworzony został w celu zapewnienia długotrwałej skuteczności, ochrony i właściwości samoczyszczących.

Q² Mohs EVO po raz pierwszy w branży pielęgnacji samochodów zastosowano polisilazany modyfikowane fluorem. Dlaczego to takie ważne? Modyfikowanie polisilazanów na początkowym etapie powstawania powłoki zapewnia ogromne korzyści na wszystkich poziomach: trwałości, odporności chemicznej czy łatwości użytkowania. Niezwykle łatwy w aplikacji i docieraniu, a jednocześnie wyjątkowo odporny na chemikalia. Śliski i gładki, a jednocześnie bardzo wytrzymały. Połysk i ekstremalne właściwości hydrofobowe to tylko wartość dodana.

Q² Syncro EVO to niepowtarzalna okazja do aplikacji specjalnie opracowanego systemu powłok składającego się z wyjątkowej powłoki bazowej Q² Mohs EVO oraz warstwy wierzchniej Q² Skin EVO, która zwiększa połysk i trwałość efektu hydrofobowego. Warstwa wierzchnia zapewnia również bardzo silne wzmocnienie koloru, łatwo zauważalne na ciemnych lakierach.

Koszt: od 1850zł

Chat