Menu Zamknij

Opinie

Opinie pochodzą ze strony House of Detailing Lublin na Facebook’u

  positive review  Bardzo jestem zadowolony z usunięcia zadrapania ze skory na kokpicie. Dzwoniłem wcześniej do tapicerów ale jak usłyszeli o jakim samochodzie mówię odrazu rezygnowali. Jedna firma świadcząca tskie usługi tez nie była chętna. Tu zadrapanie pięknie obronione, Pomalowane i niewidoczne. Do tego świetny detalling wnętrza i konserwacja skór. Szczerze bardzo polecam a jestem wymagającym klientem. Na pewno następne sprawy będę załatwiał właśnie z Tomkiem. Pozdrawiam

  Łukasz Karaś Avatar Łukasz Karaś
  December 22, 2021

  positive review  Ogromna wiedza, świetny efekt końcowy - zdecydowanie polecam! ✊

  Mateusz Muryjas Avatar Mateusz Muryjas
  August 5, 2021

  positive review  Bardzo rzetelna i fachowa obsługa. zadowolenie 100%.

  Łukasz Maron Avatar Łukasz Maron
  June 30, 2021

  positive review  Gorąco polecam, auto po zabiegu wygląda dużo lepiej mimo swoich lat?

  Krystian Kołtun Avatar Krystian Kołtun
  June 25, 2020

  positive review  Miło, fachowo i rzetelnie. Serdecznie polecam to miejsce osobom chcącym zadbać o swoje auto. Furka wygląda lepiej niż w dniu wyjazdu z salonu 🙂

  Tomek Włodarczyk Avatar Tomek Włodarczyk
  February 28, 2020

  positive review  Bardzo profesjonalna obsługa. Świetny kontakt i wysoka jakość wykonanych usług. Powłoka ceramiczna sprawdza się fantastycznie.

  Magdalena Szukała Avatar Magdalena Szukała
  February 11, 2020

  positive review  Serdecznie polecam! Oddałem auto, które miało mnóstwo rysek na czarnym lakierze, dawno nie czyszczone wnętrze oraz klej na szybach po folii przyciemniającej, oczekiwałem że uda się trochę odświeżyć auto. Po 2 dniach odebrałem auto wyglądające i pachnące jak nówka z salonu! Wszystkie ceny ustalane przed pracą, żadnych niedomówień. Pełen profesjonalizm POLECAM!

  Mateusz Pe Avatar Mateusz Pe
  January 29, 2020

  positive review  Dobra robota?.Polecam to studio?

  Łukasz Mormol Avatar Łukasz Mormol
  December 12, 2019

  positive review  Widać gołym okiem że wiedzą co robią. Są dokładni i staranni. Czyli wiesz za co płacisz. Samochód wyjeżdża ładniejszy niż w dniu zakupu. Jestem meha zadowolony. Będę polecał każdemu. Pełen profesjonalizm.

  Łukasz Fałkowski Avatar Łukasz Fałkowski
  November 16, 2019

  positive review  Rewelacja. Środek w moim Mustangu jak nowy ?

  Paweł Smagała Avatar Paweł Smagała
  April 22, 2019

  positive review  Polecam w 100%, profesjonalne podejście do tematu, efekty zdecydowanie spełniły moje oczekiwania.

  Mateusz Kowalczyk Avatar Mateusz Kowalczyk
  April 13, 2019

  positive review  Profesjonalna robota auto wygląda świetnie nawet w słońcu nie widać niemal wszystkich rys które wcześniej były dość dobrze widoczne. Odzyskał blask a mycie go teraz to sama przyjemność 🙂 Super kontakt i doradztwo Polecam każdemu kto chce przywrócić blask! 🙂

  Krzysztof Zioło Avatar Krzysztof Zioło
  March 28, 2019

  positive review  Polecam każdemu kto chce odzyskać Blask swojego Auta ?

  Damian Bednaruk Avatar Damian Bednaruk
  March 2, 2019

  positive review  Znalazłem tu świetną jakość usług, dobry kontakt i nowy blask auta wraz z szeregiem rad. Polecam! 🙂

  Marcin Bry Avatar Marcin Bry
  December 19, 2018

  positive review  Bardzo polecam !!! Pełen profesjonalizm, jasne nie wygórowane ceny i szybki termin realizacji. AUTO JAK NOWE !!! ALBO I NOWSZE !!!

  Artur Polański Avatar Artur Polański
  November 9, 2018

  positive review  Sympatyczny Pan, usługa wykonana szybko i profesjonalnie. Jasne warunki i cena, porządna robota, wiele darmowych rad dotyczących pielęgnowania samochodu. Polecam!

  Mic O-ski Avatar Mic O-ski
  October 20, 2018

  positive review  Profesjonalne podejście, szybko i fachowo wykonana robota za równo zewnątrz, jak i wewnątrz samochodu. Polecam z czystym sercem.

  Karol Łotuszka Avatar Karol Łotuszka
  September 4, 2018

  positive review  Bardzo profesjonalne podejście. Usługa wykonana bardzo dokładnie. Przy odbiorze cenne wskazówki. Szczerze polecam!

  Mateusz Suszek Avatar Mateusz Suszek
  August 29, 2018

  5 star review  Świetny kontakt, a doradztwo i wykonanie pracy na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do klienta. Szczerze polecam wszystkim osobom, którym zależy na pedantycznym wyglądzie auta. Perfekcjonizm w kazdym calu, a efekt końcowy oszałamiający!

  Krzysiek KO Avatar Krzysiek KO
  August 22, 2018

  5 star review  Serdecznie polecam każdemu kto chce zadbać o swój samochód. Kontakt z klientem jest na bardzo dobrym poziomie, natomiast sama usługa jest wykonywana z największą starannością. Efekt jest wspaniały i odwiedzę to miejsce jeszcze wiele razy.

  Maciej Wiśniewski Avatar Maciej Wiśniewski
  July 24, 2018

  5 star review  Perfekcyjna jakość wykonanej usługi. Jestem bardzo pedantyczny jeżeli chodzi o auto detailing i w tym wypadku zostałem bardzo mile zaskoczony. Widać, że robisz to z pasją, a nie tylko dla pieniędzy. Jeżeli ktoś się zastanawia nad oddaniem samochodu do dkslublin, to naprawdę nie ma nad czym. Z takim podejściem właściciela do tematu niedługo trzeba będzie się ustawić w dłuuugą kolejkę, aby się tutaj dostać 🙂 POLECAM!!

  Norbert Wojtyła Avatar Norbert Wojtyła
  July 6, 2018

  5 star review  Dobry kontakt, indywidualne podejście oraz dostosowanie do klienta. Samochód po nałożeniu powłoki ceramicznej wygląda lepiej niż po wyjeździe z salonu i robi super wrażenie. Kosmetyki używane do zabezpieczenia auta z wysokiej półki. Przy odbiorze otrzymałem dużo cennych rad na temat dalszej pielęgnacji karoserii oraz wnętrza. Konkurencyjne ceny i dbałość o szczegóły. Zna się na swojej pracy, serdecznie polecam! Na pewno jeszcze nie raz z korzystam z usług tej firmy 🙂

  Maciej Kucio Avatar Maciej Kucio
  March 11, 2018

  5 star review  Bardzo profesjonalne podejście do tematu, klienta i indywidualnych oczekiwań efektu końcowego. Dobra rada, zwrócenie uwagi na detale, świetne wskazówki na przyszłość i użytkowanie. Dodatkowo własną inwencja twórcza polepszająca efekty powłoki i wnętrza. Praca wykonana perfekcyjnie, efekt końcowy powala. Polecam! Na pewno wrócę 😉

  Paweł Jarmuł Avatar Paweł Jarmuł
  February 21, 2018

  5 star review  Perfekcyjnie !

  Kaszmir Butik Avatar Kaszmir Butik
  January 18, 2018

  5 star review  Auto nie do poznania, wyszlo lepiej niz jak odbieralem z salonu. Dobrze i rzetelnie wykonana robota na wysokim poziomie i dobrych kosmetykach. Mila atmosfera i dużo dobrych rad jak dbac o lakier. Bardzo polecam i szkoda tylko, że tak daleko od mojego miejsca zamieszkania!!

  Darek Gul Avatar Darek Gul
  December 18, 2017
Chat