Menu Zamknij

House of Detailing to przede wszystkim praca z pasji do detailingu samochodowego. Kosmetyką samochodową zajmujemy się od 2013 roku. O każde auto dbamy jak o własne. Od początku sami wykonujemy wszystkie usługi, więc masz pewność, że Twoim autem nie zajmie się “pracownik z krótkim stażem” lub “praktykant po 2-dniowym szkoleniu”, którego tak na prawdę nie obchodzi to, jak zostanie wykonana usługa. Twoim autem zajmuje się dokładnie ta osoba, która je od Ciebie odbiera i po wykonanej pracy oddaje.

Stawiamy na jakość wykonywanych usług i spokojną pracę – indywidualny detailing. Nigdy nie chcieliśmy prowadzić wielostanowiskowej firmy, w której liczy się ilość przerobionych aut i ciągły pośpiech. Spokojne warunki wykonywania pracy to podstawa równowagi w życiu, co przekłada się z kolei na efektywną i precyzyjną realizację usług.

Mamy setki zrealizowanych usług, z których relacje możecie na bieżąco oglądać na naszych profilach w społecznościowych oraz szeroką, powiększającą się grupę stałych klientów.

Naliczamy rabaty przy usługach na kolejne auta lub przy poleceniu nas swoim znajomym.

Wystawiamy faktury / faktury VAT.

Przy selekcji środków i chemii do pielęgnacji aut, kierujemy się wyłącznie ich najwyższą jakością, popartą naszymi obserwacjami i testami, nie ceną, czy umową partnerską, jak jest to powszechnie praktykowane. Używamy produktów z najwyższej światowej półki:  Gyeon, CarPro, Gtechniq, SWISSVAX, Angelwax, PolishAngel, Autobrite, KochChemie. Pracujemy w świetle najlepszych lamp inspekcyjnych Scangrip, na maszynach i systemach polerskich wiodącej włoskiej marki RUPES.

Decydując się na wykonanie usługi u nas, możesz liczyć na elastyczne terminy realizacji dopasowane do Twojego kalendarza, a także dogodny czas pozostawienia i odbioru auta.

Często pracujemy do późna, dzięki czemu całkowity czas realizacji znacznie się skraca, ale bez zgubnego pośpiechu. Po wykonaniu usługi oferujemy darmowe wsparcie merytoryczne odnośnie dalszej pielęgnacji auta – w każdej chwili możesz do nas zadzwonić lub napisać ze swoimi pytaniami, a także mamy przygotowany przydatny poradnik dla klientów.

Chat