Menu Zamknij

House of Detailing to przede wszystkim praca z pasji do detailingu samochodowego. Kosmetyką samochodową zajmujemy się od 2013 roku. O każde auto dbamy jak o własne. Masz pewność, że Twoim autem nie zajmie się “pracownik z krótkim stażem” lub “praktykant po 2-dniowym szkoleniu”, którego tak na prawdę nie obchodzi to, jak zostanie wykonana usługa. Twoim autem zajmuje się dokładnie ta osoba, która je od Ciebie odbiera i po wykonanej pracy oddaje.

Atrakcyjne ceny – płacisz wyłącznie za zlecone usługi, nie za drogi w utrzymaniu lokal. Naliczamy rabaty przy usługach na kolejne auta lub przy poleceniu nas swoim znajomym. Wystawiamy faktury / faktury VAT.

Wieloletnie praktyczne doświadczenie w pracy nad samochodami całego przekroju producentów. Setki zrealizowanych usług i zadowolonych klientów.

W przeciwieństwie do zdecydowanej większości firm, przy selekcji środków i chemii do pielęgnacji aut, kierujemy się wyłącznie ich najwyższą jakością, popartą naszymi obserwacjami i testami, nie ceną, czy umową partnerską. Używamy produktów ze światowej półki:  Gyeon, CarPro, Gtechniq, SWISSVAX, Angelwax, PolishAngel, Autobrite, KochChemie. Pracujemy w świetle najlepszych lamp inspekcyjnych Scangrip, na maszynach i systemach polerskich wiodącej włoskiej marki RUPES.

Decydując się na wykonanie usługi u nas, możesz liczyć na elastyczne terminy, a także dogodny czas pozostawienia i odbioru auta. Szybki czas realizacji – często pracujemy do późna, dzięki czemu całkowity czas realizacji znacznie się skraca, ale bez zgubnego pośpiechu. Po wykonaniu usługi oferujemy darmowe wsparcie merytoryczne odnośnie dalszej pielęgnacji auta – w każdej chwili możesz do nas zadzwonić lub napisać ze swoimi pytaniami, a także mamy przygotowany przydatny poradnik dla klientów.

Chat