Menu Zamknij

POWŁOKI CERAMICZNE

Zabezpieczenie lakieru powłokami ochronnymi (nazywanymi ceramicznymi, kwarcowymi, szklanymi, etc.) pozwala utrzymać lakier w idealnym stanie przez bardzo długi czas. Powłoki chronią przede wszystkim przed przywieraniem wszelkiego rodzaju zabrudzeń, ptasich odchodów, rozbitych owadów, promieniowaniem UV i oksydacją (które prowadzą do “blaknięcia” ciemnych kolorów lakieru i ciemnienia jasnych), solą drogową. Pozwalają ograniczyć do minimum czas potrzebny na mycie auta, czyniąc je niewiarygodnie łatwym, a co najważniejsze znacznie bardziej bezpiecznym pod względem powstawania mikrozarysowań. Są znacznie trwalsze, a także dużo bardziej odporne na mocną chemię, i warunki atmosferyczne niż woski.

Aplikacja powłok wymaga odpowiedniego przygotowania lakieru. W wypadku aut używanych potrzebna jest minimum jednoetapowa korekta, a w samochodach nowych przynajmniej przygotowanie lakieru przez maszynową aplikację Primera.

Powłoki to również niesamowita hydrofobowość, zrzut wody i właściwości samooczyszczające, np. w trakcie obfitego deszczu.

Używamy sprawdzonych powłok wiodących, pionierskich światowych producentów – Gyeon, CarPro, Gtechniq, AngelWax. Dobieramy je na podstawie testów i obserwacji ich działania, nie zaś na podstawie umowy z jednym producentem, jak bywa to w wypadku większości wypadków.

Dostępne do aplikacji powłoki różnią się: składem, trwałością i odpornością. Występują jedno lub dwuskładnikowe powłoki. Oferujemy zabezpieczenie:

Gyeon Can Coat EVO trwałość 6-8 miesięcy): 250

Gyeon Can Coat PRO (trwałość 10-12 miesięcy): 400

Gyeon One EVO (trwałość 12-18 miesięcy): 800

AngelWax Enigma Legacy (trwałość 18-24 miesiące): 1100

CarPro SiC (trwałość 24 miesiące): 1350

CarPro Professional (trwałość ok. 30 miesięcy): 1500

GYEON Syncro EVO (trwałość 3-4 lata): 1850

Gtechniq Crystal Serum Light + EXO v4 (trwałość 3-4 lata): 1850

CarPro FINEST + GLISS (trwałość ponad 4 lata): 2000

GYEON DuraFlex (Base + Flexi) (trwałość do 5 lat): 2200

Ceny aplikacji powłok nie zawierają ceny korekty/przygotowania lakieru

Ceny przedstawione dla aut średniej wielkości (coupe/sedan/kombi). Auta duże (SUV, Van) +~10%.

Na życzenie możliwa również aplikacja innej wybranej powłoki.

Trzeba zaznaczyć, że jednym z najważniejszych aspektów skutecznej i prawidłowej aplikacji powłoki jest jak najniższa wilgotność powietrza w pomieszczeniu, w którym odbywa się ten proces. Warto pamiętać o tym decydując się na zabezpieczenie auta w miejscach, gdzie w jednym pomieszczeniu jednocześnie obok myje się auta.

Chat