Menu Zamknij

POWŁOKI CERAMICZNE

Zabezpieczenie lakieru powłokami ochronnymi (nazywanymi ceramicznymi, kwarcowymi, szklanymi, etc.) pozwala utrzymać lakier w idealnym stanie przez bardzo długi czas. Powłoki chronią przede wszystkim przed przywieraniem wszelkiego rodzaju zabrudzeń, ptasich odchodów, rozbitych owadów, promieniowaniem UV i oksydacją (które prowadzą do “blaknięcia” ciemnych kolorów lakieru i ciemnienia jasnych), solą drogową. Pozwalają ograniczyć do minimum czas potrzebny na mycie auta, czyniąc je niewiarygodnie łatwym, a co najważniejsze znacznie bardziej bezpiecznym pod względem powstawania mikrozarysowań. Są znacznie trwalsze, a także dużo bardziej odporne na mocną chemię, i warunki atmosferyczne niż woski.

Aplikacja powłok wymaga odpowiedniego przygotowania lakieru. W wypadku aut używanych potrzebna jest minimum jednoetapowa korekta, a w samochodach nowych przynajmniej przygotowanie lakieru przez maszynową aplikację Primera.

Powłoki to również niesamowita hydrofobowość, zrzut wody i właściwości samooczyszczające, np. w trakcie obfitego deszczu.

Używamy sprawdzonych powłok wiodących, pionierskich światowych producentów – Gyeon, CarPro, Gtechniq. Dobieramy je na podstawie testów i obserwacji ich działania, nie zaś na podstawie umowy z jednym producentem, jak bywa to w wypadku większości firm detailingowych.

Dostępne do aplikacji powłoki różnią się: składem, trwałością i odpornością. Występują jedno lub dwuskładnikowe powłoki. Oferujemy zabezpieczenie:

Gyeon Can Coat (trwałość 6 miesięcy): 250

Gyeon Can Coat PRO (trwałość 10-12 miesięcy): 350

Gyeon One (trwałość 12 miesięcy): 500

CarPro CQUK 3.0 (trwałość 24 miesiące): 1000

GYEON Syncro (trwałość ok. 2,5 roku): 1300

CarPro Professional (trwałość do 3 lat): 1400

CarPro FINEST + GLISS (trwałość ponad 3 lata): 1800

Gtechniq Crystal Serum Light + EXO v4 (trwałość 3-5 lat): 1850

GYEON DuraFlex (trwałość do 5 lat): 2100

Ceny aplikacji powłok nie zawierają ceny korekty/przygotowania lakieru

Na życzenie możliwa również aplikacja innej wybranej powłoki.

Trzeba zaznaczyć, że jednym z najważniejszych aspektów skutecznej i prawidłowej aplikacji powłoki jest jak najniższa wilgotność powietrza w pomieszczeniu, w którym odbywa się ten proces. Warto pamiętać o tym decydując się na zabezpieczenie auta w miejscach, gdzie w jednym pomieszczeniu jednocześnie obok myje się auta.

Chat