Menu Zamknij

Odwiedź i polub naszą stronę na Facebookuhttps://www.facebook.com/houseofdetailingpl/

 

House of Detailing
ul. Aleksandra Świętochowskiego 43
20-467 Lublin
Telefon: 516 211 862
Messenger: m.me/houseofdetailingpl

Nie prowadzimy otwartego biura, przed wizytą skontaktuj się z nami i umów termin przez telefon, Facebook lub formularz poniżej.

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (Dz.U.UE.L.2016.119.1) (dalej: „RODO”) informujemy, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnianych poprzez formularz kontaktowy będzie House of Detailing. Kontakt z nami możliwy jest poprzez pocztę elektroniczną pod adresem: kontakt@houseofdetailing.pl
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą prawna takiego przetwarzania danych osobowych będzie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO.
Pani/Pana dane osobowe nie będą nikomu ujawniane. Dostęp do danych będzie miał jedynie właściciel firmy udzielający odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas w jakim istniał będzie cel przetwarzania, a więc potrzeba wzajemnego kontaktu zainicjowanego przesłanym zapytaniem. Po tym czasie dane osobowe zostaną przez nas niezwłocznie usunięte.
Ma Pani/Pan prawo do:
żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
przenoszenia danych;
wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2; 00-193 Warszawa).
Podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesłania zapytania i udzielenia przez nas odpowiedzi.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas przetwarzane w sposób, który skutkowałby zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji, w tym profilowaniem.
Chat